Online Marketing bij Onetomarket

21
May
2008

Affiliatedag 2008 recap

auteur: in Affiliate marketing

tags: Online marketing, sprekers

Na de vorige post bleef het even stil. Mijn eigen presentatie leverde leuke reacties op, zie de slides hier, alhoewel het misschien moeilijk te begrijpen is zonder de “tekst” er bij:

Eén ding is duidelijk: affiliate marketing is hot en affiliate management is voor een hoop partijen brood nodig. Veel partijen weten niet wat ze aan moeten met de diversiteit aan netwerken en hun diensten, laat staan met de goede integratie van affiliate in de online marketing mix.

We kunnen niks anders doen dan de organisatie van Affiliatedag feliciteren met een zeer goed evenement! De enorme hoeveelheid bezoekers, de grote hoeveelheid aanwezige adverteerders en de goede sprekers hebben er toe geleid dat we volgend jaar er zeker weer bij gaan zijn!

Over Joost De Valk

Joost de Valk was werkzaam bij Onetomarket waar hij zijn expertise heeft opgedaan op het gebied van SEO.





meer reacties Plaats uw reactie!

4 reacties to “Affiliatedag 2008 recap”

Reageer!

Naam (verplicht)
E-mail (wordt niet getoond) (verplicht)
Website


Volg ons via:


RSS feed Onetomarket

Om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws

Abonneer op onze nieuwsbrief


Bij aanmelding ontvangt u maandelijks het laatste online marketingnieuws en informatie over
onze diensten en producten.
Klik hier voor meer informatie.

Geen gerelateerde artikelen

Onetomarket op Facebook

Recente Artikelen

Categorieën

Onetomarket kennisbank


Altijd up-to-date

Wilt u uw online marketing kennis up-to-date houden? Schrijf u dan nu in voor onze nieuwsbrief of lees ons blog!

Naar het Onetomarket blog
Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Whitepapers

Lees onze whitepapers voor meer informatie over de aanpak van Onetomarket.

Naar de Onetomarket whitepapers

Webinars

Nieuw bij Onetomarket: Webinars. Onze kennis gratis en online gedeeld. Neem de volgende keer ook deel!

Meer informatie over onze Webinars

Online Marketing Trainingen

Op zoek naar meer praktijkgerichte kennis over Online Marketing? Dan bent u bij Onetomarket op het juiste adres. De experts van Onetomarket geven regelmatig trainingen waarin zij hun ervaring en kennis met u delen.

Meld u aan voor onze trainingen

Gastcolleges

Onetomarket wordt geregeld gevraagd voor gastcolleges op hogescholen en universiteiten. Zo delen wij onze kennis met de toekomstige online marketeers en helpen scholen met hun programma wat betreft online marketing.

Informatie over gastcolleges

Publicaties

Onetomarket schrijft regelmatig artikelen voor bekende Marketing Blogs zoals Marketingfacts en Frankwatching. Zie hier een overzicht van alle recente publicaties van Onetomarket.
Lees hier de publicaties

 

Bottom Arrow
Waarom met ons werken?

Maak kennis met meer dan 10 jaar online marketing ervaring:

  • Geïntegreerde aanpak voor interactieve marketing
  • Aansprekende opdrachtgevers en referenties
  • Internationaal opererend
  • Werken aan langdurige en succesvolle relaties
  • Spreker voor de belangrijkste congressen en gastcolleges
  • Accreditaties Google, Yahoo!, Omniture en Microsoft
  • Businesspartner Nederlandse Thuiswinkel organisatie
  • Auteur handboek SEO en Conversie Optimalisatie
Neem contact op met één van
onze Online Marketing Adviseurs.
Bel nu: 026 35 21 870