Online Marketing bij Onetomarket

20
Oct
2009

Onetomarket uitgebreid met 4 nieuwe enthousiastelingen

auteur: Martje G. v. Kessel in Blog, Nieuws

Onetomarket is weer 4 nieuwe online marketing collega’s rijker, welke we via deze manier bij jullie willen introduceren.

• Astrid Badenbroek –  SEA Consultant
• Michel van Cann – Online Marketing Adviseur
• Thijs Hensbroek -  SEO Consultant
• Jordy Noll –  SEO Consultant

Astrid Badenbroek is gestart op de SEA afdeling als  SEA Consultant. Zij heeft Economische Psychologie en Human Resources gestudeerd. Daarna heeft ze 3 heerlijke maanden rondgereisd en genoten van het Latijns Amerika, waar ze ook een talencursus heeft gevolgd. Deze komt uiteraard van pas bij Onetomarket.

De SEO hoek is aangevuld met twee nieuwe medewerkers; Thijs Hensbroek en Jordy Noll. Thijs heeft voorheen gewerkt bij Colours (Lectric) waar hij een erg brede functie had en veel met internet en HTML in aanraking is gekomen. Hier kwam ook zijn interesse in SEO naar voren, waar hij zich verder in wil gaan verdiepen.
Jordy Noll is reeds 3 jaar werkzaam in de internetbranche (Blixem Internet Services). Jordy kwam hier in aanraking met zoekmachine optimalisatie, waar hij al snel meer over wilde weten.

Ook is het account management team een specialist rijker; Michel van Cann. Hij heeft voorheen gewerkt bij Yourzine en E-Village. Naast zijn rol als Account Manager gaat Michel ook de dienst e-mail marketing ondersteunen en begeleiden.

Alle vier de nieuwe aanwinsten zijn super enthousiast en willen graag kennismaken! Wellicht zitten zij de volgende meeting mee aan de tafel om met nieuwe frisse ideeën te helpen aan het account.

Martje G. v. Kessel

Over Martje G. v. Kessel

Martje Geurts van Kessel is Marketing & Sales Coördinator bij Onetomarket.
meer reacties Plaats uw reactie!

3 reacties to “Onetomarket uitgebreid met 4 nieuwe enthousiastelingen”

Reageer!

Naam (verplicht)
E-mail (wordt niet getoond) (verplicht)
Website


Abonneer op onze nieuwsbrief

Wij delen uw e-mail adres niet met derden. We houden u op de hoogte op gebied van online marketing

Onetomarket op Facebook

Recente Artikelen

Categorieën

Kennisbank

Gebruikersproblemen op het internet

Van Deursen en Van Dijk (2009) hebben onderzocht welke problemen mensen ondervinden bij het gebruik van internet. Daarnaast hebben ze o.a. gekeken in welke mate leeftijd en opleidingsniveau invloed hebben op de problemen bij internet gebruik. Dit artikel is een samenvatting van de het uitgevoerde onderzoek.
meer informatie

Redirects: ook binnen uw site zijn ze belangrijk!

Redirects zijn belangrijk. Als u uw site gaat verhuizen van het ene naar een ander domein is het uitermate belangrijk om redirects te plaatsen. Maar redirects zijn ook belangrijk binnen uw site zelf. Wat gebeurt er met een pagina als een product verwijderd wordt of als ik de titel van mijn blog verander? Op deze [...]
meer informatie

404′s voorkomen in 7 stappen

Wat doet u als u een '404 Not Found' foutmelding krijgt op een website? Klikt u meteen weg? Gaat u op zoek naar de juiste pagina? Neemt u contact op met de webmaster? De meeste mensen klikken weg. Hun eerste bezoek aan de site was ook hun laatste. In dit artikel zal ik aan de hand van een eenvoudig stappenplan uitleggen hoe u, webmaster, c.q. marketeer, dit kunt voorkomen. Tevens zal ik enkele tips geven over hoe een nadeel juist een voordeel kan worden: een 404-pagina kan met succes ingezet worden in het verkoopproces van uw website!
meer informatie

Lees onze: online marketing kennisbank

Why work with us?

Met meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van online marketing is Onetomarket een ervaren strategische partner met:

  • ervaren consultants die graag kennis met u delen
  • campagnes voor vele sectoren en international
  • accreditaties door Google, Yahoo!, Omniture en Microsoft
  • een focus op resultaatgedreven samenwerking
  • een meedenkend en oplossingsgerichte aanpak
  • innovatieve plannen en scherp in beoordelen van kansen
Get in contact with one of our