Feedback Form

Onetomarket

Abonneer op onze nieuwsbrief

Wij delen uw e-mail adres niet met derden. We houden u op de hoogte op gebied van online marketing

Gerelateerde artikelen

Gerelateerde diensten

Neem contact op







Jan
08
2010

Onetomarket: Twee nieuwe Online Marketing Adviseurs

Auteur: Martje G. v. Kessel

Deze week is Onetomarket versterkt met twee nieuwe collega’s, welke we graag aan u voor willen stellen:

  • Alexander Robijn

Alexander heeft hiervoor 4,5 jaar bij GOLF.nl gewerkt als Sales & Marketing Manager / Internet Coördinator. Door zijn interesse in online marketing, is hij een nieuwe uitdaging aangegaan bij Onetomarket. Hij komt het team van Online Marketing Adviseurs versterken.

  • Irene Poelhorst

Irene heeft voorheen gewerkt bij Younity Media BV als Online Marketing medewerker. Tijdens deze periode heeft ze veel gesnuffeld in zaken als SEA, SEO, Conversie Optimalisatie, E-mailmarketing en de inkoop van advertenties en online diensten. Deze kennis komt bij Onetomarket goed van pas!

Zowel Alexander als Irene staan te popelen om mee te denken over uw online marketing strategieën !

Martje G. v. Kessel

Over Martje G. v. Kessel

Martje Geurts van Kessel is Marketing & Sales Coördinator bij Onetomarket.
Nog geen reacties, Reageer! Plaats uw reactie!
Dit artikel is geplaatst Friday, January 8th, 2010 om 14:39 en is gecategoriseerd onder Nieuws. U kunt dit artikel en de reacties blijven volgen met RSS 2.0 feed. U kunt een reactie achterlaten, of een trackback van uw eigen website.

Reageer!

Naam (required)
E-mail (wordt niet getoond) (required)
Website


-->

Kennisbank

Gebruikersproblemen op het internet

Van Deursen en Van Dijk (2009) hebben onderzocht welke problemen mensen ondervinden bij het gebruik van internet. Daarnaast hebben ze o.a. gekeken in welke mate leeftijd en opleidingsniveau invloed hebben op de problemen bij internet gebruik. Dit artikel is een samenvatting van de het uitgevoerde onderzoek.
meer informatie

Redirects: ook binnen uw site zijn ze belangrijk!

Redirects zijn belangrijk. Als u uw site gaat verhuizen van het ene naar een ander domein is het uitermate belangrijk om redirects te plaatsen. Maar redirects zijn ook belangrijk binnen uw site zelf. Wat gebeurt er met een pagina als een product verwijderd wordt of als ik de titel van mijn blog verander? Op deze [...]
meer informatie

404’s voorkomen in 7 stappen

Wat doet u als u een '404 Not Found' foutmelding krijgt op een website? Klikt u meteen weg? Gaat u op zoek naar de juiste pagina? Neemt u contact op met de webmaster? De meeste mensen klikken weg. Hun eerste bezoek aan de site was ook hun laatste. In dit artikel zal ik aan de hand van een eenvoudig stappenplan uitleggen hoe u, webmaster, c.q. marketeer, dit kunt voorkomen. Tevens zal ik enkele tips geven over hoe een nadeel juist een voordeel kan worden: een 404-pagina kan met succes ingezet worden in het verkoopproces van uw website!
meer informatie

Lees onze: online marketing kennisbank

Why work with us?

Met meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van online marketing is Onetomarket een ervaren strategische partner met:

  • ervaren consultants die graag kennis met u delen
  • campagnes voor vele sectoren en international
  • accreditaties door Google, Yahoo!, Omniture en Microsoft
  • een focus op resultaatgedreven samenwerking
  • een meedenkend en oplossingsgerichte aanpak
  • innovatieve plannen en scherp in het beoordelen van kansen
Get in contact with one of our