Online Marketing bij Onetomarket

25
Feb
2009

Eerste AEGON Bank affiliate meeting succes.

auteur: in Nieuws

Persbericht:

Bij de start van het affiliate programma in november 2008  heeft AEGON Bank belooft direct contact  te onderhouden met haar affiliate partners en kennisuitwisseling te stimuleren doormiddel van het organiseren van meetings. Op 19 februari 2009 vond daarom de eerste AEGON Bank affiliate meeting plaats in Vleuten. Met succes, want 10 top affiliates en de netwerken zaten met elkaar aan tafel om kennis uit te wisselen over Search Engine Optimization.

 Bijzonder aan het affiliate programma van AEGON Bank is dat de drie netwerken – TradeDoubler, Daisycon en M4N – gezamenlijk met AEGON Bank rond de tafel hebben gezeten om het programma vorm te geven. Hierdoor zijn de netwerken niet elkaars concurrent geworden van wie slechts één de opdracht zou krijgen, maar is een samenwerking ontstaan waarbinnen een gezonde competitie is wie de beste affiliates binnenhaalt. Sinds de start van het programma op 27 november 2008 heeft AEGON Bank 900 nieuwe affiliaties geworven, 100% groei gerealiseerd in conversie bij start programma en 500% meer conversie gerealiseerd dan bij het ‘oude’ programma.

 De bijeenkomst stond in het teken van kennisoverdracht op het gebied van Search Engine Optimization (SEO). Zo werden er presentaties gegeven door betrokkenen uit het internetteam van AEGON Bank en specialisten uit de markt als onder andere: Erik-jan Bulthuis, SEO Consultant van OnetoMarket en Roy Huiskens, senior Organic Search Consultant bij OnetoMarket.

 Affiliate marketing

Bij affiliate marketing nodigen netwerken de contacten (de affiliates) in hun netwerk uit om een link aan te leggen naar de site van AEGON Bank. Wanneer via een dergelijke link een product van AEGON Bank wordt verkocht of een afspraak wordt gemaakt voor een advies wordt de affiliate betaald. Meer informatie over het AEGON Bank affiliate programma is te vinden op www.aegonbank.nl/affiliateprogramma. Daar zijn ook de presentaties en foto’s te vinden.

 

 

Sanne v. d. Adel

Over Sanne v. d. Adel

Sanne van den Adel is Marketing Manager bij Onetomarket.





meer reacties Plaats uw reactie!

2 reacties to “Eerste AEGON Bank affiliate meeting succes.”

Reageer!

Naam (verplicht)
E-mail (wordt niet getoond) (verplicht)
Website


Volg ons via:


RSS feed Onetomarket

Om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws

Abonneer op onze nieuwsbrief


Bij aanmelding ontvangt u maandelijks het laatste online marketingnieuws en informatie over
onze diensten en producten.
Klik hier voor meer informatie.

Geen gerelateerde artikelen

Onetomarket op Facebook

Recente Artikelen

Categorieën

Onetomarket kennisbank


Altijd up-to-date

Wilt u uw online marketing kennis up-to-date houden? Schrijf u dan nu in voor onze nieuwsbrief of lees ons blog!

Naar het Onetomarket blog
Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Whitepapers

Lees onze whitepapers voor meer informatie over de aanpak van Onetomarket.

Naar de Onetomarket whitepapers

Webinars

Nieuw bij Onetomarket: Webinars. Onze kennis gratis en online gedeeld. Neem de volgende keer ook deel!

Meer informatie over onze Webinars

Online Marketing Trainingen

Op zoek naar meer praktijkgerichte kennis over Online Marketing? Dan bent u bij Onetomarket op het juiste adres. De experts van Onetomarket geven regelmatig trainingen waarin zij hun ervaring en kennis met u delen.

Meld u aan voor onze trainingen

Gastcolleges

Onetomarket wordt geregeld gevraagd voor gastcolleges op hogescholen en universiteiten. Zo delen wij onze kennis met de toekomstige online marketeers en helpen scholen met hun programma wat betreft online marketing.

Informatie over gastcolleges

Publicaties

Onetomarket schrijft regelmatig artikelen voor bekende Marketing Blogs zoals Marketingfacts en Frankwatching. Zie hier een overzicht van alle recente publicaties van Onetomarket.
Lees hier de publicaties

 

Bottom Arrow
Waarom met ons werken?

Maak kennis met meer dan 10 jaar online marketing ervaring:

  • Geïntegreerde aanpak voor interactieve marketing
  • Aansprekende opdrachtgevers en referenties
  • Internationaal opererend
  • Werken aan langdurige en succesvolle relaties
  • Spreker voor de belangrijkste congressen en gastcolleges
  • Accreditaties Google, Yahoo!, Omniture en Microsoft
  • Businesspartner Nederlandse Thuiswinkel organisatie
  • Auteur handboek SEO en Conversie Optimalisatie
Neem contact op met één van
onze Online Marketing Adviseurs.
Bel nu: 026 35 21 870